U bevindt zich hier:
Home  >  Over  >  secretariaat

Skip Navigation Linkssecretariaat

                                                                                                   

 Secretariaat

ffb6539d-f60b-435e-ad9e-8818c353aa4c
Directie
mr. Huub (H.J.J.) Narinx
Algemeen directeur
T
0475 - 35 26 10
E
narinx@lwv.nl
Communicatie
Sandra (A.M.) Litjens
Officemanager en Communicatie
T
0475 - 35 26 30
E
litjens@lwv.nl
Secretarissen
Sonja (S.L.G.) Demandt
Beleidsveld Duurzaamheid, Innovatie en Parkmanagement
T
+0 - (0)6 - 53 16 65 50
E
demandt@lwv.nl
drs. Mark (M.L.J.) Hendriks
Secretaris Zuid-Limburg, Beleidsveld Arbeidsmarkt & Onderwijs
T
0475 - 35 26 32
E
hendriks@lwv.nl
Egon (E.A.M.) Mooren
Relatiemanager Noord- en Midden-Limburg
T
0475 - 35 26 20
E
mooren@lwv.nl
Aagje (A.) Wevers
Kennis & Ondernemerschap
T
0475 - 35 26 23
E
wevers@lwv.nl
Secretariaat
Monique (M.V.B.) van Boven
Financiële administratie
T
0475 - 35 26 37
E
vanboven@lwv.nl
Jetske (J.C.) Gilsing
Managementassistente
T
0475 - 35 26 32
E
gilsing@lwv.nl
Jacqueline (J.P.G.M.) Heuts
Ledenadministratie
T
0475 - 35 26 00
E
heuts@lwv.nl
Anitta (A.F.C.) Kremers
Managementassistente Noord- en Midden-Limburg
T
0475 - 35 26 20
E
kremers@lwv.nl
Loes (L.H.F.) Peelen
Managementassistente Zuid-Limburg
T
0475 - 35 26 23
E
peelen@lwv.nl

 LWV

​U kunt ons dagelijks bereiken tijdens kantooruren op onderstaand telefoonnummer.

Tevens kunt u gebruik maken van ons contactformulier

LWV
Limburgse Werkgevers Vereniging
Godsweerdersingel 77
6041 GK Roermond

Postbus 474
6040 AL Roermond
T   0475-352600
F   0475-352601
E   secretariaat@lwv.nl

Disclaimer