U bevindt zich hier:
Home  >  Over  >  secretariaat

Skip Navigation Linkssecretariaat

                                                                                                   

 Secretariaat

38f85871-abb3-4f11-9492-07c1aeedecbe
Directie
mr. Huub (H.J.J.) Narinx
Algemeen directeur
T
0475 - 35 26 10
E
narinx@lwv.nl
Karin (K.) Gillissen
Directiesecretaresse en ledenbeheer
T
0475 - 35 26 10
E
gillissen@lwv.nl
Communicatie
Sandra (A.M.) Litjens
PR en Communicatie, Ledenbijeenkomsten
T
0475 - 35 26 30
E
litjens@lwv.nl
Secretarissen
Sonja (S.L.G.) Demandt
Secretaris Zuid-Limburg, Directeur Parkmanagement
T
0475 - 35 26 23
E
demandt@lwv.nl
drs. Mark (M.L.J.) Hendriks
Secretaris Zuid-Limburg, Beleidsveld Arbeidsmarkt & Onderwijs, 100.000 banenplan
T
0475 - 35 26 32
E
hendriks@lwv.nl
Janou (J.E.J.) Martens MSc.
Secretaris Noord-Limburg, Beleidsveld Duurzaamheid, LWV-Women
T
0475 - 35 26 20
E
martens@lwv.nl
Jos (J.) Meessen MBA
Secretaris Midden-Limburg, Beleidsveld Bereikbaarheid, Ketensamenwerking Bouw
T
0475 - 35 26 10
E
meessen@lwv.nl
Aagje (A.) Wevers
Secretaris Jong LWV
T
0475 - 35 26 23
E
wevers@lwv.nl
Claudia (C.) Wouters
Secretaris Jong LWV
T
0475 - 35 26 23
E
wouters@lwv.nl
Secretariaat
Monique (M.V.B.) van Boven
Financiële administratie
T
0475 - 35 26 37
E
vanboven@lwv.nl
Jetske (J.C.) Gilsing
Managementassistente Mark Hendriks
T
0475 - 35 26 32
E
gilsing@lwv.nl
Jacqueline (J.P.G.M.) Heuts
Ledenadministratie
T
0475 - 35 26 00
E
heuts@lwv.nl
Marianne (E.M.A.) van Iersel
Projectondersteuning
T
0475 - 35 26 39
E
vaniersel@lwv.nl
Anitta (A.F.C.) Kremers
Managementassistente Janou Martens
T
0475 - 35 26 20
E
kremers@lwv.nl
Loes (L.H.F.) Peelen
Managementassistente Sonja Demandt en Claudia Wouters
T
0475 - 35 26 23
E
peelen@lwv.nl
Liesbeth (L.A.M.) Vyncke
Telefoniste/receptioniste
T
+31 - (0)475 - 35 26 12
E
vyncke@lwv.nl
Tineke (H.Q.) van de Wijdeven
Managementassistente Jos Meessen
T
0475 - 35 26 27
E
vandewijdeven@lwv.nl

 LWV

​U kunt ons dagelijks bereiken tijdens kantooruren op onderstaand telefoonnummer.

Tevens kunt u gebruik maken van ons contactformulier

LWV
Limburgse Werkgevers Vereniging
Godsweerdersingel 77
6041 GK Roermond

Postbus 474
6040 AL Roermond
T   0475-352600
F   0475-352601
E   secretariaat@lwv.nl

Disclaimer