Home>Over de LWV>Secretariaat
Home
Ledennet
Contact     Zoek
Verdergaan naar hoofdinhoud

Over de LWV

Home > Over de LWV > Secretariaat > default

 Secretariaat

Op het secretariaat van de LWV (foto) zetten 15 personen zich dagelijks in voor de vereniging. De 7 stafleden houden zich m.n. bezig met beleidszaken en onderhouden contacten met leden en andere stakeholders.

drs. W.L.J. (Wim) Weijnen
Algemeen secretaris, Directeur
Telefoon: 0475-352610, Karin Gillissen (secr.)
weijnen@lwv.nl
drs. A.P.H. (Angely) Waajen
Beleidsveld: Duurzaamheid
Kringsecretaris: Noord-Limburg
Studieclubs: Noord-Limburg I + II + III + IV + V
Telefoon: 0475-352623, Aagje Wevers (secr.)
waajen@lwv.nl
mr. S.M.H. (Saskia) van der Laak MMO
Beleidsveld: Leiderschap & Innovatie
Kringsecretaris: Maastricht
Studieclubs: Maastricht I + II , Zuid-Limburg I + II + III
Droomfabriek 
Telefoon: 0475-352620, Anitta Kremers (secr.)
vanderlaak@lwv.nl
drs. M.L.J. (Mark) Hendriks
Beleidsveld: Onderwijs, Arbeidsmarkt en Innovatie
Kringsecretaris: Parkstad en Mijnstreek
Studieclubs: Parkstad III, Mijnstreek I + II
DGA-groepen
Telefoon: 0475-352620, Jetske Gilsing (secr.)
hendriks@lwv.nl
J.P.J. (Jos) Meessen MBA
Beleidsveld: Bereikbaarheid
Kringsecretaris: Midden-Limburg
Studieclubs: Midden-Limburg IV en Parkstad 
Telefoon: 0475-352625, Karin Gillissen (secr.)
meessen@lwv.nl
A.M. (Sandra) Litjens
Algemene ledenbijeenkomsten
Communicatie
Studieclubs: Midden-Limburg I + II + V
Telefoon: 0475-352630
litjens@lwv.nl
 J.E.J. (Janou) Martens MSc.
Secretaris Jong LWV
Studieclubs: Midden-Limburg III en VI
Telefoon: 0475-352608
martens@lwv.nl